İnşaat,Taahhüt,Ulaşım Projeleri

İnşaat ve Taahhüt

Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projeler ile yerel ve uluslararası inşaat standartları ve iş kanunları konusunda edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde ARD İNŞAAT, dünyanın her yerinde ve her koşulda iş yapma kapasitesi ve kabiliyeti ile aşağıdaki alanlarda hizmet üretmektedir.
• Endüstriyel Tesisler: Güç Santralleri ve Fabrikalar
• Ulaşım: Havaalanları, Yol ve Köprüler, Alt Geçitler, Otoyollar, Raylı Sistemler
• Kentsel Altyapı: Tüneller, Su Şebekeleri, Su Arıtma Sistemleri, İçme Suyu Şebekeleri, Atık Su Arıtma Sistemleri, Kanalizasyon Şebekeleri, Elektrik Şebekeleri.
• Boru Hatları: Petrol Boru Hatları, Doğal Gaz Boru Hatları
• Su Yapıları: Barajlar, Göletler, Su Kanalları

Ulaşım Projeleri

Ulaşım projelerimiz de otoyol yapımı, köprüler, tüneller, tüp ve üst geçitler ile havalimanı inşaatları yer almaktadır. ARD İNŞAAT yılların tecrübesi, son teknolojiye sahip makine ve ekipmanları ile yüksek standartlarda ve üstün kalitede yapılar inşa etmektedir.
ARD İNŞAAT; kazı, dolgu, temel, alt-temel ve alt-yapı inşaat işleri, havaalanı, köprü ve tünel inşaat işleri ve çevre düzenlemesi konusunda bugüne kadar birçok önemli projeye imza atmıştır. ARD İNŞAAT, ulaşım projelerinde verdiği kaliteli hizmetle gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında aranan bir holding iştiraki olmuştur.